avatar

PokojFurii.pl

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

O firmie

Pierwszy Pokój Furii we Wrocławiu. Jest to specjalnie przygotowany pokój, w którym za pomocą dostępnych narzędzi możesz zniszczyć wszystko w środku.

Nasza oferta jest skierowana do osób poszukujących nowych doświadczeń, ciekawego sposobu spędzenia wolnego czasu. Otwieramy drzwi tym, którzy są zamknięci w labiryncie swoich własnych emocji i nie potrafią okiełznać frustracji, gniewu i złości. Pomagamy redukować napięcie w formie rozrywki: rozbudzającej ciekawość, co angażuje nasz umysł, wyczerpującej fizycznie, angażującej nasze ciało. Ważne jest to, że tym zaangażowaniem sterujemy sami. Dajemy z siebie tyle ile chcemy. To osoba przebywająca w Pokoju Furii ma kontrolę nad tym jak chce się zmęczyć, w co chce się zaangażować i jaki efekt chce uzyskać. U nas możecie rozładować napięcie, a przede wszystkim zaznać NOWEGO RODZAJU ROZRYWKI.

Dodatkowe informacje o firmie:Koszt: 120zł za 30 minut. W cenie otrzymacie 2 nagrania z "demolki", zdjęcie polaroid oraz niezapomniane wrażenia :) Dla studentów wejście za 100zł! Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizujemy wieczory kawalerskie oraz panieńskie.

Opinie

Dodaj opinię
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.