avatar

Just FP

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Podstawowe informacje

Warsaw, Plac Trzech Krzyży 16
Brak godzin otwarciakeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Napisz do nas

Tagi

W skrócie

Brak filtrów

O firmie

Just FP to prosty i skuteczny sposób na dotarcie do użytkowników Facebooka z ofertą firmy. Fan page’e, które tworzymy, zapewniają dobrą zabawę i są wzbogacone interaktywnymi aplikacjami. Sprawdź Nasze Realizacje !

Just FP to prosty i skuteczny sposób na dotarcie do użytkowników Facebooka z ofertą firmy. Fan page’e, które tworzymy, zapewniają dobrą zabawę zamiast natarczywej, nieskutecznej reklamy. Strony wzbogacamy aplikacjami, które przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Zależnie od profilu firmy przygotujemy grę związaną z jej działalnością, która zainteresuje użytkowników oraz ich znajomych, dzięki czemu Twój fan page będzie zyskiwał nowych fanów każdego dnia. Informacja o wzięciu udziału w grze będzie wyświetlana na tablicach użytkowników, dzięki czemu dotrze do kolejnych osób. Każdy nowy użytkownik gry staje się automatycznie potencjalnym odbiorcą oferty Twojej firmy. Kiedy już pozyskasz grono zwolenników firmy na Facebooku, będziesz mógł komunikować się z nimi w przyjaznej atmosferze, zbierać wartościowe opinie na temat oferty i prezentować nowe produkty oraz usługi. Zaangażowani fani staną się ambasadorami Twojej marki na Facebooku, co pozwoli skutecznie wypromować działalność i dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych odbiorców.

Przegląd firmy:Just FP to profesjonalne wykonanie Twojego fan page na portalu facebook.com. Z nami zaistniej na najchętniej odwiedzanym portalu świata!
Załozony:2011

Opinie

Dodaj opinię
Wyżej przedstawione informacje w żaden sposób nie stanowią oferty handlowej