avatar
Związek Strzelecki Rzeczypospolitej Podobwód Skierniewice JS 1241

Otwarte:Brak godzin otwarciakeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Skierniewice,

zsrskierniewice@o2.pl

brak oceny

Kategorie:

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Związek Strzelecki Rzeczypospolitej to patriotyczna organizacja mundurowa o strukturze wojskowej. Założona w 2012 roku. Misją związku jest przygotowywanie młodzieży do służby wojskowej i propagowania postaw patriotycznych.

Prawo strzeleckie Dobro i pomyślność Rzeczypospolitej Polskiej jest pierwszym i najwyższym prawem strzeleckim. Strzelec służy Rzeczypospolitej i jest dla Niej gotów do wszelkich poświęceń. Strzelec jest wzorowym obywatelem, a jeżeli zajdzie taka potrzeba – żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej. Strzelec jest człowiekiem honoru, charakteryzują go wysokie wartości moralne. Strzelec drogą szkolenia indywidualnego i zbiorowego kształtuje swoją osobowość i charakter, jest wytrwały, zdyscyplinowany, mężny, śmiały. Strzelec postępuje uczciwie wobec każdego człowieka, jest uczynny, koleżeński i ofiarny. Strzelec sumiennie wypełnia polecenia swych przełożonych i władz Związku, wkładając w ich wykonanie całą swoją inicjatywę. Strzelec czynem i zachowaniem popularyzuje w swym środowisku ideały braterstwa i służby. Strzelec działa w myśl ideałów strzeleckich, w duchu dyscypliny i porządku organizacyjnego. Strzelec nieustannie pogłębia swą wiedzę oraz doskonali sprawność fizyczną i umiejętności.

Dodatkowo:
  • ubiór
  • opublikowany

Tagi:

Opinie (0):

Ostatnie posty na Facebook

Andrzej Kołakowski - Przysięga20 kwietnia 2016 19:47

"Bo przysięgaliśmy na orła i na krzyż, na dwa kolory, te najświętsze w Polsce barwy, na czystą biel i na gorącą czerwień krwi, na wolność żywych i na wieczną chwałę zmarłych."
Polska piosenka patriotyczna.

Biuro do Spraw Proobronnych MON26 marca 2016 10:06

Dla tych, którzy w ferworze przygotowań do Świąt Wielkanocnych nie obejrzeli, wrzucamy link do dzisiejszego odcinka programu Naszej Armii, gdzie pokazane zostało szkolenie organizacji proobronnych z Żandarmerią Wojskową w Mińsku Mazowieckim - 4 minuta 30 sek.

ŚDM Skierniewice i okolice3 marca 2016 19:11

Proponowane: