avatar

EDEN Magazyn SPA&Wellness

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Podstawowe informacje

Warsaw, Oboźna 7/32
Brak godzin otwarciakeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Napisz do nas

W skrócie

Brak filtrów

O firmie

EDEN Magazyn SPA&Wellness - teraz TAKŻE we wersji elektronicznej - dla wszystkich wielbicieli tematyki wellness i SPA oraz osób z branży: magazyneden.pl

EDEN to PIERWSZY i JEDYNY magazyn o SPA i Wellness w Polsce!!!! EDEN to: - przewodnik po najlepszych ośrodkach SPA, daySPA i salonach piękności - doradca w wyborze sprawdzonych zabiegów, kosmetyków i urządzeń w EDENIE piszemy o: - Dobrych miejscach Najlepsze ośrodki i hotele SPA w kraju i zagranicą, uzdrowiska, daySPA oraz ośrodki konferencyjne. Miejsca, w których można zregenerować siły i do których chętnie się wraca. - Stylu życia Portrety znanych osobowości, ich pomysły na szczęśliwe życie. Porady ekspertów z dziedziny psychologii i zdrowia. - Uroda i zdrowie Aktualne trendy kosmetyki, kosmetologii i medycyny estetycznej, diety, zabiegi i urządzenia oraz nowości rynkowe. - Dom&Wellness Filozofia organizacji i urządzania przestrzeni, domowe SPA, baseny, sauny, groty solne, projekty łazienek, pomysły na ogród i otoczenie domu, wyposażenie ośrodków SPA, fitness etc.

Nagrody:EDEN jest współorganizatorem dorocznego plebiscytu na najlepsze obiekty SPA w Polsce – SPA Prestige Awards (więcej: www.awards.spa-prestige.pl).

Opinie

Dodaj opinię
Wyżej przedstawione informacje w żaden sposób nie stanowią oferty handlowej