avatar

Kuchnie w Twoim stylu - Pracownia AGD

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Podstawowe informacje

Warsaw,
Brak godzin otwarciakeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Napisz do nas

W skrócie

Brak filtrów

O firmie

W Pracowni AGD kupisz sprzęt wysokiej klasy. To jedyny taki salon w Warszawie i jedyny taki w Polsce. Jeśli szukasz inspiracji, rzetelnej wiedzy i profesjonalnej obsługi, to właściwy adres.

Jeśli jesteś projektantem wnętrz, zapraszamy do współpracy. Przyjdź do nas ze swoim Klientem. Zależy nam tak samo jak Tobie, by był zadowolony. Zapraszamy także na organizowane przez nas szkolenia produktowe. Dzięki nam będziesz na bieżąco z nowinkami.

Opis firmy:Wyróżnia nas poziom obsługi Klienta. W praktyce oznacza to, że sprzęt dobieramy idealnie do Twoich potrzeb. Spośród modeli sprzętu dostępnych na rynku zaproponujemy Ci te, które będą odpowiadać Twoim preferencjom. Znamy produkty, które sprzedajemy. Znamy ich możliwości techniczne i ograniczenia, stylizacje, zalety i wady. Tą wiedzą dzielimy się z Klientami, by mogli podjąć świadomą decyzję. Z Pracownią AGD proces zakupu sprzętu staje się komfortowy i prosty.
Dodatkowe informacje o firmie:Pracownia AGD C.H. Panorama, Al. Witosa 31 lok. 49, 00-710 Warszawa Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00, Sobota 10:00 - 15:00 Sebastian Królak, sebastian@pracowniaagd.pl, 602-342-111 Shemon Haque, shemon@pracowniaagd.pl, 502-142-423 Dorota Horczak, dorota@pracowniaagd.pl, 604-544-790 Katarzyna Denko katarzyna@pracowniaagd.pl, 660-200-417

Opinie

Dodaj opinię
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.