Gotowy na narty? Poznaj najlepsze wyciągi w Polsce!Sprawdź
avatar
Gabinet Kosmetyki Lekarskiej BELLA

Otwarte:Dzisiaj 09:00 - 21:00keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

poniedziałek09:00-21:00
wtorek09:00-21:00
środa09:00-21:00
czwartek09:00-21:00
piątek09:00-21:00
sobota09:00-16:00
niedzielaNieczynne

Warsaw, ul. Piękna 19

4.9

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Naszą domeną jest medycyna estetyczna.

Gabinet Kosmetyki Lekarskiej BELLA szczyci się 15-letnią tradycją. Naszą domeną jest medycyna estetyczna. Zajmujemy się leczeniem i pielęgnacją skóry twarzy, ciała i paznokci, a także ustalaniem przyczyny tych schorzeń z uwzględnieniem aspektów medycznych. Należymy do nielicznych gabinetów w Polsce, gdzie stawia się szczególnie duży nacisk na ścisłą współpracę lekrza dermatologa z kosmetyczką. Dzięki wspólnej 15 letniej współpracy opracowaliśmy wiele programów skojarzonego leczenia i postępowania pielęgnacyjnego, które przynoszą zaskakujące efekty w leczeniu wielu schorzeń skórnych. Staramy się, aby pierwsza Państwa wizyta w gabinecie poprzedzona była konsultacją dermatologa, gdyż uważamy, że tylko prawidłowa diagnoza i odpowiednio do tego dobrane postępowanie kosmetyczne lub farmakologiczne są gwarantem Państwa zadowolenia i naszego sukcesu. Opiekę medyczną i codzienny nadzór zapewnia właściciel gabinetu dr n. med. dermatalog- lek. med. estetycznej Magdalena Łopuszyńska. W gabinecie pracuje chirurg plastyk - dr Tadeusz Witwicki, a także doktor medycyny estetycznej Andrzej Ignaciuk, absolwent Szkoły Medycyny Estetycznej w Rzymie, Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Gabinet współpracuje również z wybitnymi specjalistami do których pacjenci są kierowani w zależności od potrzeby. Pracujemy w oparciu o pełną gamę kosmetyków Thalgo, Germaine de Cappucini, Skin Jet, Skin Ceuticals. Programy pielęgnacyjne proponowane przez te firmy, wykorzystujące swoje wieloletnie doświadczeni, pozwalają przywrócić każdej skórze - nawet bardzo wrażliwej i zmęczonej - dawne piękno i blask.

Dodatkowo:
  • ubiór
  • prywatny parking
  • parking na ulicy
  • opublikowany

Tagi:

Opinie (0):

Ostatnie posty na Facebook

Post20 kwietnia 2018 06:50

Endermologia LPG Alliance - Nasz HIT w modelowaniu ciała :) Całkowicie naturalna i nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki, usuwa cellulit i tkankę tłuszczową. Jędra i sprężysta skóra już po trzecim zabiegu. Sprawdź nasz zabieg i przekonaj się o zaletach i wyjątkowej technologii masażu próżniowego w Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej Bella :)

Post18 kwietnia 2018 10:58

Kwas hialuronowy i osocze bogatopłytkowe w jednym zastrzyku! Nasz nowy zabieg: Cellular Matrix Regenlab Już pierwszy zabieg odbudowuje objętość i wypełnia ubytki we wszystkich warstwach skóry i tkanki podskórnej, zwiększa się tym samym wytwarzanie kolagenu i prokolagenu typu 1 (charakterystycznego dla bardzo młodej skóry), polepsza się jej elastyczność, koloryt i grubość, a także aktywuje angiogenezy, czyli tworzenie i odbudowę naczyń krwionośnych.

Post16 kwietnia 2018 15:26

Kwas hialuronowy BIOREGEN jest wysoce oczyszczony, biokompatybilny, pochodzenia niezwierzęcego i otrzymywany w procesie fermentacji bakteryjnej. BIOREGEN: ✅regeneruje tkanki ✅poprawia procesy metaboliczne ✅zapobiega starzeniu się skóry ✅chroni skórę przed promieniami UV poprawia jakość skóry ✅przewraca napięcie i spoistość skórze

Proponowane:

Klinika Urody Feniks3 km

4.8

Teraz zamknięte

ul. Giełdowa 4 lokal U1, Warsaw

#salon-pieknosci

Dom Wella Piękne Włosy3 km

4.9

Teraz zamknięte

Smocza 1, Warsaw

Makijaż Permanentny Karolina Wrocławska3 km

brak oceny

Dzisiaj 08:00 - 23:00

ul. Giełdowa 4D lokal U3, Wola Polska

#salon-pieknosci

Ekspert Stóp3 km

5.0

Teraz zamknięte

ul . Giełdowa 4D/U3, Wola Polska

#salon-pieknosci

BABILON Studio kosmetyki i masażu4 km

5.0

Teraz zamknięte

Puławska 66/70 lok. 32, Mokotów

#salon-pieknosci

Akademia Metamorfoz4 km

4.4

ul. Puławska 90, Warsaw

Beauty Secret2 km

4.5

Teraz zamknięte

Zwycięzców 30, Warsaw

#salon-pieknosci

Vogue Lashes Marysia Gawrońska3 km

5.0

Teraz zamknięte

Jaktorowska 4 lokal U1, Warsaw

#salon-pieknosci