avatar
Concierge Rezydencji Sarego

Otwarte:Brak godzin otwarciakeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Kraków, ul. Sarego 24/1

5.0

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Concierge Rezydencji Sarego - Państwa doradca i przewodnik po świecie kultury, sztuki i lifestylu w Krakowie i nie tylko.

Dodatkowo:
  • ubiór
  • opublikowany
Opinie (0):

Ostatnie posty na Facebook

Terra madre2 listopada 2016 08:48

Już za tydzień Kraków stanie się kulinarną stolicą Europy Środkowej. Blisko 200 wystawców, ponad 30 pokazów i laboratoriów smaku, 15 kolacji tematycznych w krakowskich restauracjach z najlepszymi szefami kuchni, degustacje piwne i winiarskie oraz Slow Wine Bar, koncerty, spektakl teatralny, sensoryczny plac zabaw dla dzieci i edukacyjny, wielki stół wigilijny. To wszystko, by pokazać bioróżnorodność Terra Madre – Matki Ziemi, Matki Ziemi Europy Środkowej!
Największy w Europie Centralnej festiwal kulinarny organizowany przez Slow Food Polska, gromadzący w jednym miejscu najlepszych producentów, szefów kuchni i

Products – MYST Ultra Premium Food7 października 2016 08:10

Czy oliwa może być produktem luksusowym? Okazuje się, że jak najbardziej i udowadnia nam to marka MYST Ultra Premium Food. Wykonana z najlepszych greckich oliwek MYST GOLD to oliwa z 24-karatowymi płatkami jadalnego złota.

Ceglane piękno: zaglądamy do Browaru Lubicz [NOWE ZDJĘCIA] •30 września 2016 07:41

Portal whiteMAD opublikował nowe zdjęcia odrestaurowanego Browaru Lubicz. Na jego terenie powstały punkty usługowe, restauracje i bary, a w budynku Dawnej Słodowni mikrobrowar. To także cztery budynki mieszkalne, w których znajdują się aż 163 apartamenty.
To jeden z ciekawszych projektów rewitalizacyjnych w Polsce. Odrestaurowane, zabytkowe budynki z czerwonej cegły sąsiadują z klinkierową elewacją apartamentowców i tworzą jedną całość....