avatar

Domek Herbaciany w Parku Rzeźby

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

O firmie

Domek Herbaciany- miejsce spotkań i interdyscyplinarnych projektów artystycznych zrodzone wokół rzeźby Rikrita Tiravaniji w Parku Rzeźby na Bródnie.

Domek Herbaciany to nie tylko miejsce w którym zrodziła się inicjatywa- rzeźba autorstwa tajskiego Artysty Rirkrita Tiravanija”Untilted- Tea house with coffeemachine” ( „Bez tytułu- Domek herbaciany z ekspresem do kawy”) w Parku Rzeźby na warszawskim osiedlu Bródno, ale również idea, która pojawia się w różnych miejscach nie tylko w Warszawie, ale również w innych częściach Polski. Siostrzana formuła działa w Krakowie pon nazwą Cafe Fińska. Jest to miejsce spotkań ludzi, którzy rozkoszując się smakiem herbaty spędzają ciekawie swój wolny czas. To doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu. Nasi goście mogą oddawać się pasji malowania, wycinania, lepienia, wyszywania. Otwarte na ludzi i ich pasje, oraz chęć dzielenia się z nimi. Jest to miejsce, gdzie każdy chętny może dzielić się swoją pasją, talentem z innymi poprzez wspólne działanie, poprowadzenie zajęć. Dzięki czemu nasi goście włączają się w tworzenie formuły Domku Herbacianego. Mimo wielu ciekawych formuł działania coraz liczniejszej liczby kawiarni, klubokawiarni i ośrodków kultury Domek Herbaciany jest wyjątkowy, ponieważ nie pełni działalności komercyjnej, lecz artystyczną. Jest to formuła dostępna dla wszystkich, w równym stopniu, bez barier finansowych. Każdy może sam decydować co da w zamian za oferowane napoje, funkcjonują też alternatywne formy w postaci rysunku, lub np. poprowadzenia wspólnych zajęć, albo aktywne włączenie się do organizacji już zaplanowanych działań. Głównym celem herbaciarni jest budowanie więzi społecznych, aktywizacja ludzi. Herbaciarnia to niesamowite miejsce do obserwowania społeczeństwa, zawierania nowych znajomości, bardzo pozytywnie postrzegane jest ucinanie pogawędek i wymiana spostrzeżeń. Jeśli dysponujesz wolnym czasem i masz ochotę podarować go innym.. serdecznie zapraszamy do współpracy!!! Serwujemy nie tylko przepyszną herbatę ale i przyjazną atmosferę. Z wielka radością zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, osoby dorosłe, jak również seniorów!!! Upiekłeś/-łaś świetne ciasto i chcesz się nim podzielić - zapraszamy. Bywalcy herbacianego domu z pewnością docenią walory smakowe :) a być może, przy okazji, odwdzięczą się tym samym. Do zobaczenia. PS Niepisaną regułą tego miejsca jest witanie się z innymi... do czego gorąco zachęcamy :)

Manager:Michał Mioduszewski, Marcin Leszczyński, Jan Mencwel
Zespół kulinarny:Goście mają możliwość rozkoszowania się herbatami tradycyjnymi jak i smakowymi, gorącą czekoladą i kawą. W sezonie letnim można również spróbować lemoniady naszej receptury. Czasami pojawiają się również inne okazjonalne napoje: soki, herbata z miodem, autorski napój gruszkowy i wiele innych.

Opinie

Dodaj opinię
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.