avatar

Warszawska Strefa Rodziny- Stara 4

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Podstawowe informacje

Warsaw, Stara 4
Dzisiaj 11:00 - 20:00keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
sobota11:00-20:00
niedziela11:00-20:00
Napisz do nas

W skrócie

Brak filtrów

O firmie

W wakacyjne weekendy na ul. Środkowej 9 i na ul. Starej 4 działa Warszawska Strefa Rodziny, miejsce stworzone do integracji rodziców z dziećmi!

Biuro Pomocy i Projektów Społecznych oraz Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa” zapraszają rodziców z dziećmi do lat 10 do udziału w Warszawskiej Strefie Rodziny. Warszawska Strefa Rodziny funkcjonuje w każdą wakacyjną sobotę i niedzielę od początku lipca do końca sierpnia od godziny 11.00 do 20.00 przy Ognisku „Starówka” przy ul. Starej 4 (wejście od strony Parku Fontann). W ramach rodzinnych animacji na gości czeka bogaty program podzielony na 3 strefy: • Strefa Aktywności to zabawy na trampolinie, warsztaty plastyczne, możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego i rozegrania rodzinnych zawodów piłki nożnej, siatkówki czy badmintona oraz kolorowy plac zabaw, • Strefa Malucha to miejsce z zabawami i zabawkami edukacyjnymi dla młodszych dzieci z rodzicami, • Strefa Relaksu to przestrzeń do wspólnego leżakowania, leżenia na kocach i potyczek rodzinnych w grach stolikowych. Celem wakacyjnych spotkań jest integracja rodzin przez wspólną zabawę i działania animacyjne. Udział we wszystkich zajęciach organizowanych w ramach projektu jest bezpłatny. Rok rocznie Warszawską Strefę Rodziny na „Starówce” działającą w ramach programu „Rodzina” m.st. Warszawy odwiedza łącznie ok. 15 000 osób.

Transport publiczny:Dojazd autobusami 118 i 185, należy wysiąść przy przystanku Sanguszki, tuż przy Multimedialnym Parku Fontann.

Opinie

Dodaj opinię
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.