avatar

Chata w Puszczy - Szeroki Bór

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Podstawowe informacje

Szeroki Bór, Szeroki Bór 12c
Lokal czynny 24hkeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Napisz do nas

Tagi

W skrócie

Brak filtrów

O firmie

Wypocznij na Mazurach nad jeziorem, pośród otaczających lasów, wszechobecnej ciszy i spokoju. Jedyna i prawdziwa MAZURSKA DREWNIANA CHATA z kominkiem.

Wyjazd, który odmieni Twoje życie - CHATA W PUSZCZY Szeroki Bór na Mazurach Wyobraź sobie miejsce, które sprawi, że Twoje życie wróci na właściwe tory. Wyobraź sobie urlop, który pozwoli Ci nabrać zdrowego dystansu do wszystkiego. Wyobraź sobie wczasy, z których powrócisz z głową pełną inspiracji. To miejsce istnieje naprawdę. Gdzie leży Szeroki Bór? Tak niezwykłe miejsca zwykle ukryte są przed światem. Szeroki Bór znajduje się na Mazurach, nad jeziorem Jaśkowo Duże. W samym sercu Zielonych Płuc Polski. W miejscu, w którym bajeczne bogactwo natury jest na wyciągnięcie ręki. A nawet jeszcze bliżej. Czego nie znajdziesz w Szerokim Borze? Wielkomiejskiego, stresującego zgiełku, samochodów emitujących toksyczne spaliny ani tłumu ludzi spieszących się nie wiadomo gdzie. Nie spotkasz też tutaj masy hałaśliwych turystów, którzy zakłócą Twój wypoczynek. Dlaczego warto wynająć jeden z naszych urokliwych, drewnianych domów? Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o domu z prawdziwego drewna, którego wnętrze również wyścielone jest najprawdziwszym drewnem – będziesz w siódmym niebie. Stanęliśmy dosłownie na głowie, by stworzyć miejsce tak przytulne i pełne rodzinnego ciepła, jak to tylko możliwe. Nie zapomnieliśmy przy tym o wyposażeniu go we wszystkie zdobycze cywilizacji. Stworzyliśmy domy takie, w jakich sami chcielibyśmy mieszkać. I nasi goście to czują. Dlaczego warto zabrać ze sobą żonę i dzieci? Szeroki Bór ma w sobie coś, co koi nerwy. Łagodzi stres. Obniża ciśnienie. Masa zieleni sprawia, że momentalnie opada z nas zmęczenie. A tony krystalicznie czystego powietrza, pełnego życiodajnego tlenu to coś, co każdemu dodaje niespożytej energii. Szeroki Bór – miejsce, z którego wyruszysz na ekscytujący podbój Mazur Czy w Szerokim Borze można się nudzić? Absolutnie NIE!!! Zamieszkasz w środku ogromnego lasu. Do najbliższego jeziora będziesz miał tylko 300 metrów. A w promieniu zaledwie 3 km jezior tych będzie już kilkanaście. Wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, ogniska, rozrywka w deszczowe dni – to dopiero początek atrakcji, które czekają na naszych gości. 5 km od Szerokiego Boru znajduje się legendarny szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Jeśli żeglarstwo masz we krwi, to świetnie wiesz, co to oznacza. A jeśli nigdy nie miałeś przyjemności żeglować po najpiękniejszych jeziorach Europy – będziesz miał szansę odkryć ten nowy, wspaniały świat. A wieczorami, kiedy wrócisz do Szerokiego Boru po dniu pełnym wrażeń, będziesz mógł z bliska zobaczyć prawdziwe dziko żyjące zwierzęta... A po powrocie do domu? Powroty są najgorsze. Cały czas będziesz miał w głowie to, czego doświadczyłeś na Mazurach. Zaczniesz tęsknić za Szerokim Borem i ludźmi, których tam poznałeś. Kiedy tęsknota stanie się nie do zniesienia – zadzwonisz do nas i znowu zarezerwujesz miejsce. Jak dotrzeć do Szerokiego Boru? Dojazd jest możliwy na wiele sposobów. Sprawdź gdzie jesteśmy: http://tiny.pl/grdg7

Dodatkowe informacje o firmie:Atrakcje: Klasztor Filipinów w Wojnowie k. Ukty - ok. 15 km, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie k. Ukty - ok. 15 km, Muzeum K. I. Gałczyńskiego - leśniczówka Pranie , w której odbywają się koncerty poetyckie - ok. 18 km, Muzeum Ziemi Piskiej w Piszu - ok. 12 km, Rezerwat Konika Polskiego w Popielnie - ok. 20 km, Prom na linie - Wierzba - ok. 22 km, Śluza Guzianka (ok. 7 km) oraz Śluza Karwik (ok. 15 km), 5 oznakowanych tras rowerowych po najciekawszych zakątkach Puszczy Piskiej , Możliwość zorganizowania spływów kajakowych rzeką Krutynią - ok.12 km do rzeki, 5 km do najpiękniejszego i najczystszego jeziora na Mazurach (w sercu Puszczy Piskiej), oraz inne atrakcje.
Transport publiczny:GPS N: 53° 37' 4" E: 21° 38' 42"

Opinie

Dodaj opinię
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.