avatar

Stowarzyszenie Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Podstawowe informacje

Szczecin, ul. Wawrzyniaka 5
Teraz zamkniętekeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
piątek13:00-17:00
niedzielaNieczynne
niedzielaNieczynne
Napisz do nas

W skrócie

Brak filtrów

O firmie

Grupa żołnierzy w służbie lub już poza nią - rannych na misjach wojskowych NATO, UE lub UN. Jeśli czujesz się jednym z nas - zapraszamy do szeregu :) Jeśli nas popierasz - nie wstydź się tego wyrazić.

Organizacja non-profit /pozarządowa/. Organizacja pożytku publicznego (OPP) KRS 0000304771. Jesteśmy grupą żołnierzy zawodowych służby czynnej, emerytów i rencistów , pragnących pomagać rannym oraz rodzinom poległych w misjach pokojowych i stabilizacyjnych. Od 1952 roku nasz kraj bierze czynny udział w misjach pokojowych w ramach ONZ oraz misjach stabilizacyjnych kierowanych przez naszych sojuszników NATO. Jesteśmy bardzo ważnym ogniwem koalicji wielu państw skierowanych przeciwko terroryzmowi i łamaniu podstawowych praw człowieka. Nasz kraj biorąc udział w tych działaniach wielokrotnie dał dowód swojego bezgranicznego zaangażowania w sprawę światowego pokoju i solidarności między narodami. Niestety, wielu naszych kolegów – zarówno żołnierzy jak i osoby cywilne związane z wojskiem – zapłaciły cenę najwyższą. Cenę życia i krwi.

Założony:25.04.2008
Nagrody:Podziękowanie za udział w edukacji obronnej i patriotycznej społeczeństwa, upowszechnianie i kultywowanie chlubnych tradycji oręża polskiego, inicjatywę i aktywność w promowaniu Wojska Polskiego od Ministra Obrony Narodowej
Metryczka:Wpis do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000304771.

Opinie

Dodaj opinię
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.