avatar

Tandem do wynajęcia

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Podstawowe informacje

Szczecin, ul. Żupańskiego
Lokal czynny 24hkeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Napisz do nas

W skrócie

Brak filtrów

O firmie

Tandem do wynajęcia doskonale sprawdza się w roli rekwizytu w czasie sesji zdjęciowych oraz kręcenia pamiątkowych klipów.

Na początku był chaos. Stara, zniszczona rama rowerowa i milion pomysłów na to, co z nią zrobić. Sprzedać? Tak! To jest myśl! Kto jednak chciałby kupić kilka zardzewiałych rurek? Być może rozsądniej byłoby doprowadzić je do stanu używalności...? Ale jak? Prace nad tandemem zajęły nam wiele miesięcy. Jednak z każdym dniem, z każdym nowym elementem upewnialiśmy się w przekonaniu, że nasza praca nie idzie na marne. Tandem zwraca uwagę przechodniów, wzbudza zachwyt zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Doskonale sprawdza się w roli rekwizytu w czasie sesji zdjęciowych, gwarantuje niezapomniane wspomnienia utrwalone na fotografiach. Oferta skierowana jest m.in. do firm wykonujących klimatyczne sesje zdjęciowe oraz filmy upamiętniające wyjątkowe chwile. Wszelkie pytania proszę kierować na maila: tomek@pakietfirmowy.pl lub telefonicznie na numer 508 786 001. Tandem wynajmowany jest tylko na terenie województwa zachodniopomorskiego! Zapraszamy do współpracy!

Dodatkowe informacje o firmie:Chciałbyś wynająć tandem? A może masz do nas jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! tel. 508 786 001 e-mail: tomek@pakietfirmowy.pl

Opinie

Dodaj opinię
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.