Masaż klasyczny lub relaksacyjny za 89,99 zł i więcej opcji w salonie Serenity – Natalia Laskowiecka (do -40%)

Masaż klasyczny lub relaksacyjny za 89,99 zł i więcej opcji w salonie Serenity – Natalia Laskowiecka (do -40%)

Źródło:GrouponKategoria:Uroda i spa

Serenity – Natalia Laskowiecka , Warszawa

  • Warszawa, ul. Obrzeżna 1B/39
  • Warszawa, ul. Graniczna 2/55

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania: 90 minut
  • dostępne zabiegi:

Access Bars® – to relaksujący zabieg polegający na delikatnym dotykaniu 32 punktów na głowie. Rytuał polecany jest osobom, które żyją pod presją czasu, odczuwają skutki stresu, zmagają się migrenami, bezsennością, depresją, osłabioną odpornością. Sesja ma na celu redukcję napięć w ciele i przywrócenie lekkości umysłu.

Access Energetic Facelift® – to manualny proces dla ciała, który ma na celu odwrócenie procesów starzenia się twarzy i wywołanie podobnych efektów w całym ciele. Poprzez użycie delikatnego, komfortowego dotyku twarzy, głowy oraz szyi i okolic dekoltu pielęgnuje i odmładza.

Masaż relaksacyjny: masaż okolic głowy, twarzy i dekoltu to zabieg terapeutyczny działający na wielu poziomach: fizycznym, emocjonalnym oraz mentalnym. Zabieg ten w swojej delikatności przypomina akupresurę - poprzez ucisk konkretnych miejsc odpowiedzialnych za różne aspekty naszego życia suwa blokady i napięcia z ciała. Masaż może być spokojny i relaksujący przez co może wprowadzić w stan medytacji lub okazać się dynamiczny i intensywny.

Social

Serenity – Natalia Laskowiecka

Dostępne lokalizacje

  • Warszawa, ul. Obrzeżna 1B/39
  • Warszawa, ul. Graniczna 2/55

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 573 930 448. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Masaż klasyczny lub relaksacyjny (90 minut)

200.00
89.99
55 % zniżki

Rytuał Access Bars® (90 minut)

200.00
119.99
40 % zniżki

Rytuał Access Energetic Facelift® (90 minut)

200.00
119.99
40 % zniżki