avatar

Photo-Atelier.pl

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

O firmie

FOTOGRAFIA - Piotr i Agnieszka Surowiec www.photo-atelier.pl Fotografia ślubna, wizerunkowa, lifestyle, okolicznościowa, rodzinna -plener, studio.

Nie potrafimy pozostać obojętni wobec odmienności otaczających nas ludzi i dlatego staramy się ich uwiecznić na fotografii. Początkowo, fotografowanie było naszym hobby, ale z czasem zmieniło się w pasję. Nasze fotografie to wyraz tęsknoty za pięknem i poczuciem wolności oraz harmonii... tęsknota za naturalnością i spokojem. Specjalizujemy się w fotografowaniu ludzi. Każda kolejna sesja zdjęciowa to nowe doświadczenie i niepowtarzalne emocje... Uwielbiamy pracować z ludźmi, każdą ofertę rozpatrujemy indywidualnie, pomysł na sesję dobieramy do naszych klientów.

Opis firmy:Trudno wyobrazić sobie nasze życie bez fotografii. Zdjęcia towarzyszą nam w każdej chwili. To dzięki nim zatrzymujemy najważniejsze momenty Twojego życia. W naszych fotografiach zobaczysz ludzi takimi jacy są, poczujesz ich relacje, spojrzenia i gesty. To wszystko dlatego, że jesteśmy pasjonatami życia i autentycznych emocji. Zapraszamy do obejrzenia naszych prac w galerii i do kontaktu w sprawie sesji.
Dodatkowe informacje o firmie:INFORMACJE KONTAKTOWE: EMAIL: KONTAKT@PHOTO-ATELIER.PL TEL. KOM.: +48 697 330 432
Założony:2011
Nagrody:http://photo-atelier-pa.blogspot.com/p/osiagniecia.html

Opinie

Dodaj opinię
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.