avatar

Agencja Detektywistyczna Czarna Pantera

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Podstawowe informacje

Lublin, Krakowskie Przedmieście 39
Dzisiaj 09:00 - 20:00keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
poniedziałek09:00-20:00
wtorek09:00-20:00
środa09:00-20:00
czwartek09:00-20:00
piątek09:00-20:00
sobota09:00-20:00
niedziela09:00-20:00
Napisz do nas

W skrócie

Brak filtrów

O firmie

Usługi detektywistyczne, Prywatny Detektyw, Kobieta Detektyw, Biuro Detektywistyczne, Agencja Detektywistyczna, Firma Detektywistyczna.

Agencja detektywistyczna Czarna Pantera działa na podstawie przepisów zawartych w Ustawie o usługach detektywistycznych i posiada wymagane prawem zezwolenia wydane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych MSW. Agencja Detektywistyczna Czarna Pantera to sprawny zespół składający się z licencjonowanych detektywów, specjalistów z takich dziedzin jak informatyka, kryminologia, ekonomia. Są wśród nas byli żołnierze i policjanci z wieloletnim doświadczeniem nabytym min.: podczas służby w pionach operacyjnych i dochodzeniowych, przestępstw gospodarczych, kryminalnych i skarbowych. Stanowią oni doskonałe wsparcie podczas wykonywanych zleceń. Tworzymy zespół, który podejmie nawet najtrudniejsze zlecenie zgodnie z literą prawa. Pracownicy nasi charakteryzują się rzetelnością, zaangażowaniem, profesjonalizmem, szybkością działania oraz gwarantują zachowanie pełnej tajemnicy zawodowej. Reprezentujemy najwyższy stopień kompetencji i przygotowania merytorycznego. Ponadto współpracujemy ze znanymi i renomowanymi kancelariami adwokackimi i radcowskimi, które pozostają do Państwa dyspozycji także po zakończeniu wykonanych czynności detektywistycznych np.: w przypadku reprezentowania przed sądem. Osoby, które na skutek zaistniałych zdarzeń potrzebują pomocy psychologa, mogą liczyć na wsparcie specjalistów z tej dziedziny z nami współpracujących. Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, aby podczas realizacji kolejnych zleceń, stosować najlepsze możliwe rozwiązania i technologie. Korzystamy z nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu. Celem naszej działalności jest dostarczanie klientowi rzetelnych, zweryfikowanych informacji umożliwiających podjęcie ważnych decyzji życiowych. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, proponując właściwe rozwiązanie. Rzetelnie i z rozwagą doradzamy w zakresie usług detektywistycznych i w aspektach prawnych. Każde spotkanie z klientem objęte jest klauzulą tajemnicy służbowej. Po zakończeniu realizacji zlecenia otrzymują Państwo sprawozdanie końcowe wraz z pełną dokumentacją, którą można wykorzystać w sądzie. Licencjonowany detektyw, jeżeli zajdzie taka konieczność, występuje przed sądem w roli świadka. Wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju. Wachlarz świadczonych przez agencję usług jest bardzo szeroki, począwszy od spraw zlecanych przez osoby fizyczne a kończąc na pomocy dla podmiotów gospodarczych, instytucji państwowych i towarzystw ubezpieczeniowych. Z NAMI POZNASZ FAKTY !

Opis firmy:Agencja detektywistyczna Czarna Pantera świadczy szeroką gamę usług detektywistycznych na terenie całego kraju. Pracujemy 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu. Gwarantujemy skuteczne działanie z zachowaniem pełnej dyskrecji. Nasz zespół tworzą osoby, dla których to nie jest tylko praca lecz pasja, a to przekłada się na pełne zaangażowanie w sprawy i skuteczne ich rozwiązywanie. Nasze usługi skierowane są zarówno do osób prywatnych, przedsiębiorstw jak i towarzystw ubezpieczeniowych.

Opinie

Dodaj opinię
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.