avatar

CV na zamówienie / CV.ca-team.pl

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Podstawowe informacje

Lublin,
Lokal czynny 24hkeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Napisz do nas

W skrócie

Brak filtrów

O firmie

www.cv.ca-team.pl CV na zamówienie - profesjonalne dokumenty aplikacyjne na zlecenie. Dodatkowo oferujemy konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego.

Nie wiesz, jak napisać CV? Szukasz, gdzie zamówić CV? Oferujemy pisanie CV na zamowienie i listów motywacyjnych na zamowienie, a także korekty i tłumaczenia CV. Dodatkowo zapewniamy indywidualne konsultacje zawodowe. Sprawdź nas: http://cv.ca-team.pl/ Tworzymy zespół młodych, ambitnych ludzi zdeterminowanych na cel i sukces. Naszą misją jest ciągły rozwój firmy i powiększanie o osoby, które z taką samą radością jak my będą współtworzyć naszą firmę.

Opis firmy:KreAktywne CV to usługa firmy CreActive Team. Zajmuje się pisaniem CV i listów motywacyjnych na zamówienie. W ofercie są również indywidualne konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego. Firma CreActive Team istnieje na rynku lubelskim od lipca 2011 roku dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej. Pomimo faktu, że jest to firma młoda, prężnie się rozwija i dynamicznie realizuje innowacyjne projekty.
Dodatkowe informacje o firmie:Zajmujemy się przygotowywaniem, korektą i tłumaczeniem dokumentów aplikacyjnych. Piszemy CV i list motywacyjny na zamówienie. Oprócz tego oferujemy konsultacje zawodowe. Nazwa firmy wzięła się z określenia zespołu, jaki ją tworzy. Zespół CreActive Team to kreatywni ludzie, którzy aktywnie realizują innowacyjne projekty. W dwóch słowach - kreatywni aktywnie.
Założony:07 lipec 2011

Opinie

Dodaj opinię
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.