avatar

Club Fantazja - Jaświły

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Podstawowe informacje

Jaswiły, Jaświły
Dzisiaj 21:00 - 04:00keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
sobota21:00-04:00
niedzielaNieczynne
Napisz do nas

W skrócie

Brak filtrów

O firmie

Fantazja w Jaświłach (50km od Białegostoku) to jedna z najlepszych i największych dyskotek w Polsce Północno-Wschodniej.

Goście mogą bawić się na trzech dużych, świetnie urządzonych salach. W sali koncertowej na każdej imprezie występują na żywo zespoły sceny polskiej muzyki tanecznej i disco polo (np.: Akcent, Boys, Weekend, Mega Dance, Focus, Megam, Impuls, Stars, Maxel, Maxx Dance, Skalar) i nie tylko. W sali klubowej imprezę w rytm najnowszych brzmnień nakręcaja rezydenci DJ SEVICZ oraz DJ MATUS, gościnnie występowali u nas dj-e: Maniana, Drum, Edy, Levy, Suhy, Razor Bucher, Omen, Kolina, Delgado, i wielu innych. Na sali tanecznej o dobrą zabawę dba DJ MR WHOOO. Gdy robi się trochę cieplej wspaniałą zabawę w ogródku letnim gwarantuje DJ DIRTY SILENCE . Fantazja to nie tylko dyskoteka, ale przede wszystkim miejsce w którym będziecie mogli się zabawić w wyjątkowym klimacie i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Nad bezpieczeństwem Naszych gości czuwa sztab profesjonalnie przeszkolonych pracowników ochrony. Cały kompleks dyskoteki i przyległe parkingi monitorowane są 24h. Na scenie gościliśmy już takie gwiazdy jak : DODA, MANDARYNA, MARIUSZ PUDZIANOWSKI - STRONG MAN, SKIBA,BOYS, AKCENT, BUM, MEZO, PEYA, ASCETOHOLIKS, TEDE, GOSIA ANDRZEJEWICZ, KAYA PASCHALSKA, UNITING NATIONS, MALOY, GRUPA OPERACYJNA, LONG & JUNIOR, i wiele innych.

Założony:1999
Metryczka:Klauzula informacyjna 1. Administrator danych osobowych :BUENOS ARES s.c. 15-697 Białystok, ul. Zawady 73 A; kontakt dyskotekafantazja@o2.pl tel. 575 435 897 2. Cel przetwarzania - prowadzenie fanpage: Club Fantazjana portalu FB, na warunkach i zasadach określonych przez Facebook Inc., promocja działalności, komunikacja- na podstawie art.6 ust.1 lit. f RODO - prawnie uzasadniony interes administratora, którym jest obsługa i kontakt. Dane osobowe przekazywane są dobrowolnie, więc przetwarzamy je za Twoją zgodą – na podstawie art.6 ust. 1 lit. a RODO. 3. Odbiorcy danych: uprawnieni z mocy prawa, nasi partnerzy; właściciel FB na zasadach dostępnych pod adresem https://www.facebook.com/about/privacy 4. Przechowujemy dane przez do 3 lat od zakończenia korespondencji lub do momentu cofnięcia zgody albo wniesienia sprzeciwu. 5. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w dowolnym momencie. 6. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 7. Podanie danych jest niezbędne do obserwowania fanpage, 8. Dane przetwarzane są w sposób zautomatyzowany, będą profilowane. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji odbywa się zgodnie z regulaminem FB w celu kontaktu, wyświetlania informacji, 9. Danych nie przekazujemy poza teren UE/EOG z zastrzeżeniem ponadnarodowego charakteru przepływu danych w ramach serwisu FB z zastosowaniem stosowanych przez FB klauzul umownych zatwierdzonych przez KE i decyzji KE stwierdzających odpowiedni stopień ochrony danych w odniesieniu do określonych krajów zgodnie z zasadami określonymi przez FB pod adresem https://www.facebook.com/about/privacy 10. Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie Twoich danych skontaktuj się z nami: dyskotekafantazja@o2.pl tel. 575 435 897.
Transport publiczny:Co imprezę transport autobusowy z miasta Białystok przez Knyszyn, Mońki. Jeśli autobusy są 2 lub danego dnia nie ma wcale, zawsze podajemy informację publicznie.

Opinie

Dodaj opinię
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.