avatar

Club Fantazja - Jaświły

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Podstawowe informacje

Jaswiły, Jaświły
Teraz zamkniętekeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
sobota21:00-04:00
niedzielaNieczynne
Napisz do nas

W skrócie

Brak filtrów

O firmie

Fantazja w Jaświłach (50km od Białegostoku) to jedna z najlepszych i największych dyskotek w Polsce Północno-Wschodniej.

Goście mogą bawić się na trzech dużych, świetnie urządzonych salach. Na sali tanecznej na każdej imprezie występują na żywo zespoły sceny polskiej muzyki disco polo lub czołówka polskiego rapu. Imprezki rozkręca rezydent - MURAS. Na sali klubowej imprezę w rytm najnowszych brzmnień nakręcaja rezydenci PROGRES oraz SILENCE, gościnnie występowali u nas dj-e: Hazel, Prisoners Show, Killer, Maniana, Drum, Edy, Levy, Suhy, Omen, Clubbase i wielu innych. Gdy robi się trochę cieplej wspaniałą zabawę w ogródku letnim gwarantuje JAACKOS . Fantazja to nie tylko dyskoteka, ale przede wszystkim miejsce w którym będziecie mogli się zabawić w wyjątkowym klimacie i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Nad bezpieczeństwem Naszych gości czuwa sztab profesjonalnie przeszkolonych pracowników ochrony - agencji Jarhead. Cały kompleks dyskoteki i przyległe parkingi monitorowane są 24h.

Założony:1999
Metryczka:Klauzula informacyjna 1. Administrator danych osobowych :BUENOS ARES s.c. 15-697 Białystok, ul. Zawady 73 A; kontakt dyskotekafantazja@o2.pl tel. 575 435 897 2. Cel przetwarzania - prowadzenie fanpage: Club Fantazjana portalu FB, na warunkach i zasadach określonych przez Facebook Inc., promocja działalności, komunikacja- na podstawie art.6 ust.1 lit. f RODO - prawnie uzasadniony interes administratora, którym jest obsługa i kontakt. Dane osobowe przekazywane są dobrowolnie, więc przetwarzamy je za Twoją zgodą – na podstawie art.6 ust. 1 lit. a RODO. 3. Odbiorcy danych: uprawnieni z mocy prawa, nasi partnerzy; właściciel FB na zasadach dostępnych pod adresem https://www.facebook.com/about/privacy 4. Przechowujemy dane przez do 3 lat od zakończenia korespondencji lub do momentu cofnięcia zgody albo wniesienia sprzeciwu. 5. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w dowolnym momencie. 6. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 7. Podanie danych jest niezbędne do obserwowania fanpage, 8. Dane przetwarzane są w sposób zautomatyzowany, będą profilowane. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji odbywa się zgodnie z regulaminem FB w celu kontaktu, wyświetlania informacji, 9. Danych nie przekazujemy poza teren UE/EOG z zastrzeżeniem ponadnarodowego charakteru przepływu danych w ramach serwisu FB z zastosowaniem stosowanych przez FB klauzul umownych zatwierdzonych przez KE i decyzji KE stwierdzających odpowiedni stopień ochrony danych w odniesieniu do określonych krajów zgodnie z zasadami określonymi przez FB pod adresem https://www.facebook.com/about/privacy 10. Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie Twoich danych skontaktuj się z nami: dyskotekafantazja@o2.pl tel. 575 435 897. Informujemy, iż firma skorzystała z dofinansowania w ramach programu "Tarcza Finansowa 2,0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
Transport publiczny:Co imprezę transport autobusowy z miasta Białystok przez Knyszyn, Mońki. Jeśli autobusy są 2 lub danego dnia nie ma wcale, zawsze podajemy informację publicznie.

Opinie

Dodaj opinię
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.