avatar

2PR

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Podstawowe informacje

,
Brak godzin otwarciakeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Napisz do nas

W skrócie

Brak filtrów

O firmie

dwapiar x 2pr sports PR, public relations, hype, brand PR, corporate PR, strategia komunikacji, personal PR, komunikacja zintegrowana

‘Dwa pi ar’ tworzy zespół specjalistów w dziedzinie public relations. Nasze doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy w renomowanych, sieciowych agencjach PR. Bazując na naszych kompetencjach i wypracowanych relacjach z kluczowymi interesariuszami, oferujemy usługi PR na najwyższym poziomie. Korzystamy z narzędzi komunikacji zintegrowanej, aby skutecznie realizować proponowane strategie i osiągać satysfakcjonujące efekty. Specjalizujemy się w realizacji projektów z obszarów takich jak: PR sportowy, corporate PR, expert positioning, personal PR, B2B, dla marek z sektorów: finansowego, branży budowlanej, FMCG. Dlaczego ‘dwa pi ar’? Bo koło ma ogromny potencjał integracji. I nie ma kantów.

Założony:Maj 2013
Metryczka:dwapiar x 2pr tworzy zespół specjalistów w dziedzinie public relations. Nasze doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy w renomowanych, sieciowych agencjach PR. Bazując na naszych kompetencjach i wypracowanych relacjach z kluczowymi interesariuszami, oferujemy usługi PR na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w realizacji projektów z obszarów takich jak: PR sportowy, corporate PR, expert positioning, personal PR, B2B, dla marek z sektorów: finansowego, branży budowlanej, FMCG.

Opinie

Dodaj opinię
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.