avatar

Gdańskie Młyny

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Podstawowe informacje

Gdansk, Na Ostrowiu 1
Brak godzin otwarciakeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Napisz do nas

W skrócie

Brak filtrów

O firmie

Ufają nam pokolenia miłośników domowych wypieków oraz piekarze, cukiernicy i kucharze. Produkujemy najwyższej jakości mąki jasne pszenne, pełnoziarniste, mieszanki chlebowe i mąkę na pizzę, mąki specjalistyczne.

Firma prowadzi działalność produkcyjna, usługową i handlową. Produkcyjną: produkujemy wszystkie typy mąk pszennych i żytnich, kasze, mieszanki piekarnicze Usługową: w zakresie portowych przeładunków masowych towarów rolnych luzem oraz ich składowanie. Handlową: sprzedaż wyrobów własnych oraz handel międzynarodowy w zakresie produktów zbożowych.

Opis firmy:Gdańskie Młyny Sp. z o.o. jest znanym i cenionym producentem przetworów zbożowych. Koncentrujemy się na osiąganiu standardów największych prężnie rozwijających się przedsiębiorstw przemysłu zbożowo-młynarskiego w Unii Europejskiej. Zdobyte przez lata doświadczenie, duże nakłady na wdrażanie nowych technologii oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy są gwarancją jakości oraz produktów odpowiadających oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Potwierdzeniem naszej skuteczności są posiadane przez nas certyfikaty ISO 9001:2000 oraz HACCP. Liczne wyróżnienia i nagrody, przyznawane przez obiektywne środowiska związane z nadzorowaniem i promowaniem żywności bezpiecznej dla konsumenta, zobowiązują nas do dalszej, systematycznej pracy.
Założony:W wyniku przekształceń gospodarczych w 1993 r. powstały Gdańskie Młyny i Spichlerze PZZ Sp. z o.o.

Opinie

Dodaj opinię
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.