Upgrade biletu 1-dniowego 2020/2021 na karnet 4-dniowy 2022

02.06.202214:01Źródło:eventimKategoria:Koncert

Lokalizacja

  • Centrum Stocznia Gdańsk, ul. Doki 1k, GDAŃSK, 80-863

Opis

Mystic Festival 2022: Sprawa jest poważna, dochodzi Saxon, potwierdzamy Mercyful Fate i 39 innych wykonawców!

Nie odpuścimy! Ten festiwal odbędzie się i będzie wydarzeniem, które wszyscy zapamiętamy do końca życia. Judas Priest będą świętowali u nas zaległe 50. urodziny – to już wiecie. Oprócz tego czekają was koncerty m.in. wyczekiwanego od wieków Mercyful Fate i Saxon – legendy brytyjskiego metalu. Zapowiadają się także Mgła, Igorrr, Katatonia, Vader, Gold… a to dopiero początek długiej listy, pełnej znakomitych artystów z całego świata.


Oprócz 40 nazw, które już znacie, możemy dziś zaprosić was na koncert Saxon, pionierów Nowej Fali Brytyjskiego Heavy Metalu, niestrudzonych krzyżowców odzianych w dżins i skórę. W 2019 roku Saxon świętował swoje 40 urodziny koncertowym materiałem "The Eagle Has Landed 40 (Live)", w tym roku ukazała się płyta "Inspirations", gdzie grają covery artystów, którzy ich uformowali, a na początek 2022 zapowiadany jest nowy album studyjny Biffa Byforda i jego kompanów – możemy się więc spodziewać mocnego, różnorodnego setu.

Zaraza zyskała kolejną rundę, zmuszając nas do przesunięcia festiwalu o kolejny rok, ale nie dajemy za wygraną, nie wycofują się również artyści, którzy chcą współtworzyć z nami – i z wami! – historię. Poniżej znajdziecie listę artystów, których obecność w Stoczni Gdańskiej w czerwcu przyszłego roku możemy potwierdzić już dziś, a kolejna porcja zostanie podana najpóźniej w lipcu.

DZIEŃ PIERWSZY
CZWARTEK, 2 CZERWCA


Main Stage:
Judas Priest
The Hu
Baroness
Infected Rain

Park Stage:
Heilung
Mgła
Obituary
Alien Weaponry

The Shrine Stage:
Anna Von Hausswolff
Gold
Ovo
(Dolch)
Maggot Heart

Desert Stage:
The Picturebooks
Dead Lord
Major Kong
Stay Nowhere
After: Nightrun87

Sabbath Stage (powered by Napalm Events):
1914
(O)
Dwaal
Konvent

DZIEŃ DRUGI
PIĄTEK, 3 CZERWCA


Main Stage:
Gojira
Mastodon
Igorrr
Bleed From Within

Park Stage:
Katatonia
Vader (De Profundis)
Blindead
Dopelord
Motanka

The Shrine Stage:
Azarath
Raging Speedhorn
Proscription
Okkultokrati
Tester Gier

Desert Stage:
The Stubs
Twin Temple
Spaceslug
Only Sons
After: Favorit89

Sabbath Stage:
Hangman’s Chair
Deluge
Fleshworld
Czerń

DZIEŃ TRZECI
SOBOTA, 4 CZERWCA


Main Stage:
Mercyful Fate
Killing Joke
Code Orange
The Materia

Park Stage:
Mayhem
Sólstafir
Witchcraft
Kvelertak

The Shrine Stage:
Oranssi Pazuzu
Imperial Triumphant
Medico Peste
Truchło Strzygi
Baest

Desert Stage:
The Vintage Caravan
Arabrot
Red Scalp
Taraban
After: Neon Haze (Octopussy, Favorit89, Nightrun87)

Sabbath Stage (powered by Iron Realm Productions):
Mortiis
Lindy Fay Hella
Irfan
Grift
Rosk

Mystic Festival 2022 odbędzie się 2-4 czerwca 2022 roku na ternie Stoczni Gdańskiej. Pełny skład wykonawców jest przez cały czas dostępny na stronie: www.mysticfestival.pl.

Wszystkie karnety dwudniowe zakupione na rok 2020 i 2021 zachowują ważność i zapewniają wstęp na całość (3 dni) festiwalu w 2022 roku. Zatrzymując bilety wspieracie w tych trudnych czasach zarówno organizatorów, jak i artystów, a więc przedstawicieli branży, która jest jedną z najciężej doświadczonych kryzysem związanym z pandemią koronawirusa – bardzo to doceniamy.

Jeśli zakupiłeś karnet lub bilet jednodniowy na Mystic Festival 2020/21 i zdecydujesz się go zatrzymać na edycję 2022, otrzymasz od nas specjalny upominek: unikalną płytę z nagraniami artystów, którzy mieli wystąpić na Mystic Festival 2021. Będzie to ściśle limitowane wydawnictwo, które nigdy nie trafi do otwartej sprzedaży – jest tylko dla ciebie, jako nasze podziękowanie za wsparcie i cierpliwość.

Bilety jednodniowe z 2020/21 roku będą ważne w dowolnym, wybranym przez ciebie dniu w 2022 roku, będzie można je też rozszerzyć do karnetu trzydniowego za jedyne 200 zł, wykupując dodatkowy bilet, który jest dostępny w formie upgrade'u na stronie Mystic Festival.

Od 13 maja można zamienić swoje bilety na vouchery, dzięki którym zobaczysz inne organizowane przez nas koncerty. Już teraz możemy cię zaprosić na koncert Slipknot, Within Temptation/Evanescence oraz Nightwish.

Oczywiście w każdej chwili możesz podjąć decyzję o zwrocie karnetu zakupionego na edycję, która miała się odbyć w 2020 oraz 2021 roku. Nowa ustawa daje organizatorom 180 dni na zwrot środków, jednak zrobimy wszystko, by te pieniądze trafiły do ciebie znacznie wcześniej. Jeśli taka jest twoja decyzja, prosimy o potwierdzenie chęci otrzymania zwrotu oraz podania imienia, nazwiska i numeru zamówienia.

Zachęcamy do kupna biletów na Mystic Festival 2022 – im wcześniej tym lepiej. Dla nas, bo to dla nas będzie się odbywał w jakimś wariancie reżimu sanitarnego, liczba miejsc będzie ściśle ograniczona. Oczywiście, bilety i karnety na rok 2022 podlegają takiemu samemu prawu zwrotu jak wejściówki na wszystkie inne organizowane przez nas koncerty.

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Organizatorzy

Gojira
Mystic Festival

General Admission

200.00