THE NEIGHBOURHOOD

03.10.202217:30Źródło:eventimKategoria:Koncert

Lokalizacja

  • Klub Studio, ul. Budryka 4, KRAKÓW, 30-001

Opis

Kochani..
Zespół The Neighbourhood ma Wam do przekazania 2 bardzo ważne informacje!


Od dnia 25.09.2020r. jest już dostępny nowy album grupy: Chip Chrome & The Mono-Tones wydany przez Columbia Records.

Teledysk Middle of Somewhere z 2019r. stał się inspiracją dla nowej twórczości zespołu, pozwoliło to na ewolucję w brzmieniu i przyczyniło się do intensywnej pracy nad kolejnym krążkiem. Utwory jakie znajdziecie na tej płycie to: Chip Chrome, Pretty Boy, Lost in Translation, Devil’s Advocate, Hell or High Water, Cherry Flavoured, The Mono-Tones, BooHoo, Silver Lining, Tobacco Sunburst oraz Middle of Somewhere.

Chip Chrome & The Mono-Tones
możecie posłuchać tutaj:
https://thenbhd.lnk.to/CCTMTPS

Druga Informacja dotyczy EUROPEJSKIEJ TRASY KONCERTOWEJ w 2022r. z przeniesionymi koncertami z 2020r. i 2021r. Łącznie grupa zagra 24 show (w tym 3 w Polsce), będzie to pierwsza jak do tej pory tak duża trasa koncertowa tego zespołu w Europie!

Tym którzy nie zakupili jeszcze biletów na w/w koncerty radzimy szybko dokonać zakupu, ponieważ w sprzedaży pozostała już niewielka ich liczba!

Wszystkie zakupione dotychczas bilety wstępu zachowują swoją ważność i obowiązują w nowym terminie. Artyści The Neighbourhood – Jesse, Brandon, Zachary, Jeremy i Michael, czekają na Was i zapewniają, że koncerty przeniesione na listopad 2021r. będą miały wyjątkowy charakter i z nawiązką zrekompensują Wam dodatkowy czas oczekiwania. U boku The Neighbourhood wystąpią goście specjalni – obserwujcie profile NBHD a wkrótce dowiecie się kto to będzie!

Do zobaczenia!

Organizatorzy

The Neighbourhood

Miejsce stojące

149.00

Miejsce siedzące

169.00