Nowe szaty TindiElli

20.02.202215:00Źródło:bilety24Kategoria:Spektakl

Lokalizacja

  • Teatr Kameralny w Bydgoszczy - DUŻA SCENA, Grodzka 14-16, Bydgoszcz, 85-105

Opis

Usta, rzęsy, biust i boczki – to wszystko do poprawy! Na wyspie Instagramii najważniejszy jest przecież wygląd. W wirtualnym świecie walka jest zacięta, nikt jednak nie może równać się z królową TindiEllą. Jej uroda i popularność przyćmiewa wszystkich. Ale pozornie idealne życie władczyni zostaje wystawione na próbę.
Czy TindiElla rzeczywiście jest najpiękniejsza? Czego najbardziej boi się królowa? Czy życie poza Instagramią w ogóle jest możliwe?
„Nowe szaty TindiElli” to baśniowa opowieść, która porusza realne problemy nastolatków. Spektakl Anny Wolszczak w urzekający sposób portretuje trudne chwile wieku dojrzewania. Rozterki mieszkańców wyspy zrozumie każdy, kto chociaż raz korzystał z popularnych aplikacji i serwisów społecznościowych.
Tekst Piotra Pluty powstał na motywach „Nowych szat cesarza” Hansa Christiana Andersena.
Przedstawienie skierowane jest szczególnie do nastolatków, a także wszystkich zainteresowanych powyżej 8. roku życia.
Teatr nie bierze odpowiedzialności za udział nieletnich uczestników w wydarzeniach, za ich udział odpowiedzialni są ich opiekunowie.
W każdym wydarzeniu opłatę ponosi uczestnik wraz z opiekunem.
Dyrekcja Teatru Kameralnego zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w repertuarze.
Zakupione bilety podlegają zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora. Po rozpoczęciu spektaklu udział w przedstawieniu będzie niemożliwy. Prosimy widzów o punktualność.

Organizatorzy

Teatr Kameralny w Bydgoszczy

Bilet normalny

35.00