avatar

Deltaoils-Plus

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

O firmie

Deltaoils-Plus Sp. z o.o. to firma z długoletnim doświadczeniem. Głównym przedmiotem działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna paliw płynnych, w tym paliw lotniczych typu avgass100ll i jet a1. Dodatkowo myjnie i warsztat TIR.

Deltaoils-Plus Sp. z o.o. to firma z długoletnim doświadczeniem. Głównym przedmiotem działalności jest sprzedaż hurtowa paliw płynnych w pełnym asortymencie na terenie całej Polski. Umożliwiamy naszym Klientom odbiór paliwa własnym transportem lub z dowozem i rozładunkiem we wskazanym miejscu. Przy dostawie paliwa istnieje możliwość pobrania próbek w celu potwierdzenia jakości produktu w niezależnym laboratorium. Deltaoils- Plus Sp. z o.o. to także stacje paliw na terenie województwa śląskiego, opolskiego, wielkopolskiego. Głowna siedziba firmy mieści się w Czeladzi przy ulicy Wiosennej 29, tam również znajduje się warsztat dla samochodów ciężarowych oraz osobowych, myjnia, wulkanizacja oraz Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.

Dodatkowe informacje o firmie:Deltaoils-Plus Sp. z o.o. to firma z długoletnim doświadczeniem. Głównym przedmiotem działalności jest sprzedaż hurtowa paliw płynnych w pełnym asortymencie na terenie całej Polski. Umożliwiamy naszym Klientom odbiór paliwa własnym transportem lub z dowozem i rozładunkiem we wskazanym miejscu. Przy dostawie paliwa istnieje możliwość pobrania próbek w celu potwierdzenia jakości produktu w niezależnym laboratorium. Deltaoils-Plus to również stacje paliw znajdujące się w województwie śląskim, małopolskim i opolskim. Główna siedziba firmy znajduje się w Czeladzi przy ulicy Wiosennej 29, tam również zlokalizowany jest warsztat oraz myjnia samochodów ciężarowych i osobowych, wulkanizacja oraz Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.

Opinie

Dodaj opinię
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.