avatar

BMW Dynamic Motors

Brak ocen

Sprawdzony

Aktualne Info

Szybko odpowiada

Podstawowe informacje

Bydgoszcz, Bydgoszcz, Toruńska 272A ; Toruń, Olimpijska 8
Dzisiaj 08:00 - 18:00keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
poniedziałek08:00-18:00
wtorek08:00-18:00
środa08:00-18:00
czwartek08:00-18:00
piątek08:00-18:00
sobota08:00-14:00
niedzielaNieczynne
Napisz do nas

W skrócie

Brak filtrów

O firmie

BMW Dynamic Motors Bydgoszcz - Toruń - Płock

Firma Dynamic Motors powstała na początku 2010 roku wchodząc w skład autoryzowanej sieci dealerskiej BMW. Poza Bydgoszczą - główna siedzibą, w Toruniu i Płocku zlokalizowane są oddziały Dynamic Motors. W ramach działalności oferujemy klientom: - Sprzedaż samochodów nowych i używanych marki BMW oraz motocykli BMW. Nasi doradcy profesjonalnie pomogą Państwu wybrać najbardziej pożądane opcje wyposażenia samochodu, poinformują o szczegółach zakupu oraz dokładnie wytłumaczą jak w pełni wykorzystywać możliwości samochodów BMW. - Ubezpieczenia, kredyty, leasingi czyli wszystko co jest Państwu potrzebne aby sfinansować zakup samochodu oraz bezpiecznie korzystać ze swojego pojazdu. - Usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Wszystkie prace wykonywane są przez wyszkolonych pracowników BMW dlatego też gwarantujemy, iż jakość naszych usług spełni Państwa oczekiwania. - Oferta nasza obejmuje również szeroki asortyment oryginalnych akcesoriów (w tym najnowszych kolekcji ubrań BMW), części zamiennych jak i środków czyszczących BMW oraz MINI. Wszystkie zakupione u nas części podlegają gwarancji co daje pewność iż będą Państwo zawsze bardzo zadowoleni z naszych produktów i usług. Kluczowe jest dla nas utrzymanie najwyższych standardów jakości obsługi, tak by każdy klient był w pełni zadowolony z wizyty w naszym salonie.

Opis firmy:Firma Dynamic Motors powstała na początku 2010 roku wchodząc w skład autoryzowanej sieci dealerskiej BMW. W połowie 2016 roku został otwarty nowy salon Dynamic Motors w Bydgoszczy. W ramach działalności oferujemy klientom: - Sprzedaż samochodów nowych i używanych marki BMW. Nasi doradcy profesjonalnie pomogą Państwu wybrać najbardziej pożądane opcje wyposażenia samochodu, poinformują o szczegółach zakupu oraz dokładnie wytłumaczą jak w pełni wykorzystywać możliwości samochodów BMW. - Sprzedaż Motocykli BMW. - Ubezpieczenia, kredyty, leasingi czyli wszystko co jest Państwu potrzebne aby sfinansować zakup samochodu oraz bezpiecznie korzystać ze swojego pojazdu. - Usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Wszystkie prace wykonywane są przez wyszkolonych pracowników BMW dlatego też gwarantujemy, iż jakość naszych usług spełni Państwa oczekiwania. - Oferta nasza obejmuje również szeroki asortyment oryginalnych akcesoriów (w tym najnowszych kolekcji ubrań BMW), części zamiennych jak i środków czyszczących BMW oraz MINI. Wszystkie zakupione u nas części podlegają gwarancji co daje pewność iż będą Państwo zawsze bardzo zadowoleni z naszych produktów i usług. Cała załoga Dynamic Motors dokłada wszelkich starań, aby spełniać najwyższe standardy jakości obsługi oraz aby każdy klient był bardzo zadowolony z wizyty w salonie. Nasza wspólna praca zaowocowała w latach 2010, 2011 i 2012 przyznaniem nagrody za Najlepsze Wyniki w Zakresie Obsługi Klienta BMW. Według danych CEPIK z 2016 roku Dealer BMW Dynamic Motors zajmuje Pierwsze miejsce w sprzedaży samochodów w województwie kujawsko-pomorskim w segmencie Premium. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że mamy świadomość jak bardzo wymagający są nasi klienci. Dziękujemy Państwu za zaufanie jakim nas darzycie, jednocześnie będziemy się starać wciąż podnosić nasze standardy tak, aby stale zwiększać Państwa satysfakcję. Dlatego też, jeśli mają Państwo jakiekolwiek uwagi lub sugestie, prosimy o kontakt. W naszych salonach znajdziesz nie tylko niesamowitej jakości samochody i motocykle. Spotkasz tu również życzliwych i kompetentnych pracowników - osoby, które z chęcią rozmawiają, doradzają i starają się pomóc w najlepszy możliwy sposób. Znajdziesz tu partnerów do rozmów przy kawie na wszystkie tematy związane z motoryzacją. Filozofia pracy zespołu w salonie BMW opiera się na zrozumieniu, że każda osoba przekraczająca próg naszego salonu staje się naszym Gościem. W naszym salonie każdy klient jest osobą o kluczowym znaczeniu dla całego zespołu. Każdy Gość naszego salonu może liczyć na profesjonalną pomoc, życzliwość i indywidualne traktowanie. Każdy problem naszego Gościa jest traktowany poważnie i z troską. Głównym celem naszej pracy jest bycie kompetentnym w każdym działaniu oraz troska o naszych Gości. Odwiedź nas i odkryj luksus BMW w naszych salonach.
Założony:MARZEC 2010
Nagrody:Nagroda za Najwyższą Jakość Obsługi Klienta w 2010 roku. Nagroda za Najwyższą Jakość Obsługi Klienta w 2011 roku.

Opinie

Dodaj opinię
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.